Zapytaj o rezerwację

Data przyjazdu
Data wyjazdu

W naszym sąsiedztwie

W sąsiedztwie obiektu znajduje się deptak oraz tzw. ścieżka zdrowia z urządzeniami treningowo-gimnastycznymi.                         Dookoła zalewu znajduje się ścieżka rowerowo – spacerowa. W pobliżu położona jest hala OSiR, boisko i niekryte                                korty tenisowe (tel. 46 814 45 56), a także przystań, gdzie istnieje możliwość wypożyczenia sprzętów wodnych                                    (w sezonie letnim). W odległości 100 m od hotelu znajduje się wypożyczalnia quadów oraz basen - www.aquariumrawa.pl.                     Na terenie kompleksu w którym zlokalizowany jest basen znajduje się również siłownia.

Jednym z charakterystycznych punktów miasta są oddalone o 4 km od obiektu pozostałości Zamku Książąt Mazowieckich.              Baszta zamku jest oddziałem Muzeum Ziemi Rawskiej i udostępniona jest zwiedzającym w okresie letnim (czerwiec-wrzesień)              w soboty i niedziele.

W pobliskich Boguszycach oddalonych o ok. 4,5 km znajduje się drewniany Kościół Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika stanowiący zabytek klasy "0".

 

Zapraszamy do zakładki rekreacja.

2014-06-17
Oferta weselna
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą organizacji przyjęcia weselnego
2014-03-19
Oferta komunijna
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą organizacji przyjęcia komunijnego
2014-03-18
Wypożyczalnia sprzętu sportowego
Obiekt Tatar oferuje swoim Gościom wypożyczenie sprzętu sportowego
2013-07-27
Triathlon na Tatarze 2013
Copyright © 2017 Obiekt Tatar Usługi Hotelarskie - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.tatarrawa.pl/atrakcje/w-naszym-sasiedztwie/