Zapytaj o rezerwację

Data przyjazdu
Data wyjazdu

Pokoje

Obiekt Tatar oferuje swoim gościom 84 pokoje w trzech standardach: Premium (***), Podstawowy (**)  i Ekonomiczny (*). Łącznie, jednorazowo,  w przytulnych i zadbanych pokojach 1,2,3 i 4-osobowych oraz przestronnych studiach ugościmy nawet 240 osób.

Pokoje zróżnicowane są pod względem wielkości oraz standardu  czyli wyposażenia. Pozwala nam to urozmaicić naszą ofertę zarówno od strony jakościowej oferowanych usług, jak i od strony cenowej, a także - co najważniejsze - zaspokajać różne gusta naszych Gości.

O naszym obiekcie można śmiało powiedzieć, iż jest usytuowany jak "hotel nad jeziorem", choć Zalew Tatar jest sztucznym zbiornikiem, to jego walory są wcale nie mniejsze niż zbiornika naturalnego. Widok malowniczego zalewu można podziwiać z pokoi znajdujących się od strony północnej budynku. Słoneczne pokoje od strony południowej skierowane są na rawskie lasy.

Czterokondygnacyjny budynek wyposażony jest w windę przystosowaną do obsługi osób niepełnosprawnych oraz mogącą pomieścić ogólnodostępny wózek bagażowy, dzięki czemu wniesienie nawet największej ilości bagaży przestaje być problemem.

Dla wygody gości, ceniących sobie kulinarną niezależność oddana została do dyspozycji kuchnia wyposażona w kuchenkę, lodówkę, mikrofalówkę oraz czajnik.

Sprzęty typu: żelazko, deska do prasowania, suszarka do włosów dostępne są nieodpłatnie w recepcji obiektu.

Do użytku gości z dziećmi udostępniamy łóżeczko, nakładkę na sedes dla dziecka, nocnik, wanienkę plastikową i siedziska do karmienia.

 

2014-06-17
Oferta weselna
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą organizacji przyjęcia weselnego
2014-03-19
Oferta komunijna
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą organizacji przyjęcia komunijnego
2014-03-18
Wypożyczalnia sprzętu sportowego
Obiekt Tatar oferuje swoim Gościom wypożyczenie sprzętu sportowego
2013-07-27
Triathlon na Tatarze 2013
Copyright © 2017 Obiekt Tatar Usługi Hotelarskie - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.tatarrawa.pl/pokoje/