top of page

Komfortowe i świetnie wyposażone sale konferencyjne, wyśmienita kuchnia, liczne atrakcje sportowe oraz nieograniczone możliwości eventowe sprawiają, że Obiekt Tatar to wprost idealne miejsce do przeprowadzania różnorakich spotkań biznesowych oraz imprez integracyjnych.

 

Atrakcyjne krajobrazowo i dogodne komunikacyjnie położenie obiektu we wschodniej części województwa łódzkiego, sąsiadującego z województwem mazowieckim gwarantuje uczestnikom spotkań atmosferę odprężenia i wypoczynku, dzięki czemu można tutaj zorganizować znakomite konferencje.

 

Oferowane sale konferencyjne pozwalają na organizację konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych zarówno dla kilku jak i dla 200 osób. W zależności od potrzeb do Państwa dyspozycji oddajemy na wyłączność 7 sal konferencyjnych, w tym 3 sale klimatyzowane (Bankietowa, Kolumnowa, Sosna).

 

Każde z pomieszczeń wyposażone jest w: mikrofon bezprzewodowy, ekran multimedialny, dostęp do Internetu oraz flip-chart. Dodatkowo istnieje możliwość wypożyczenia odpłatnie rzutnika multimedialnego (10 zł/godz.) oraz flip-charta z papierem i mazakami (30 zł/doba).

OBIEKT TATAR-USŁUGI HOTELARSKIE

HALA SPORT TATAR

  • Facebook Social Icon

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

Nobis Group Sp. z o. o. Sp. k.

ul. Katowicka 20D,

96-200 Rawa Mazowiecka

kom.: 577 990 855

tel.: 46 814 46 44

email: recepcja@tatarrawa.pl

bottom of page