Obiekt Tatar to niepowtarzalne miejsce o niebywałym klimacie. Naszym priorytetem jest zapewnienie Gościom wyjątkowej atmosfery w połączeniu z pyszną kuchnią, miejscem na relaks oraz obsługą na najwyższym poziomie.  

Czterokondygnacyjny budynek obiektu wyposażony jest w windę przystosowaną do obsługi osób niepełnosprawnych, mogącą pomieścić również ogólnodostępny wózek bagażowy, dzięki czemu wniesienie nawet największej ilości bagaży przestaje być problemem.

Dodatkowo chcąc wyjść naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom dla wygody naszych Gości, ceniących sobie kulinarną niezależność oddaliśmy do dyspozycji kuchnię wyposażoną w kuchenkę, lodówkę, mikrofalówkę oraz czajnik.

Ponadto podczas pobytu w Obiekcie Tatar każdy z Gości może nieodpłatnie skorzystać z takich urządzeń jak: żelazko, deska do prasowania czy też suszarka do włosów.

Zależy nam również na zadowoleniu naszych najmłodszych Gości, dlatego dla osób, które wybrały nasz obiekt jako miejsce rodzinnego wypoczynku przygotowaliśmy dodatkowo: łóżeczko, nakładkę na sedes dla dziecka, nocnik, wanienkę plastikową oraz siedziska do karmienia.

OBIEKT TATAR-USŁUGI HOTELARSKIE

HALA SPORT TATAR

ul. Katowicka 20D,

96-200 Rawa Mazowiecka

tel: (46) 814 46 44

email: recepcja@tatarrawa.pl

  • Facebook Social Icon

© 2019 COPYRIGHT BY OBIEKT TATAR-USŁUGI HOTELARSKIE | HALA SPORT TATAR