top of page

Sala zabaw figloraj jest przeznaczona do zabawy dla dzieci w wieku do około 12 lat pod opieką rodziców. Dwupoziomowy, certyfikowany tor przeszkód składa się m.in. z: kulkowej pajęczyny, hamaka, poziomych wałków i ślizgawki zabezpieczonej materacem. Dodatkowo zainstalowana jest ścianka wspinaczkowa oraz kosz do gry w koszykówkę (bezpiecznymi miękkimi piłkami), by rozbudzać apetyt sportowy naszych pociech.

 

Przy zabawie miękkimi, kolorowymi mega klockami o różnych kształtach i rozmiarach, dzieci z pewnością wykorzystają wyobraźnię i umiejętności konstrukcyjne. Natomiast, aby złapać chwilę oddechu przed następnymi szaleństwami w tym dziecięcym raju, maluchy mogą się zająć twórczością artystyczną w kąciku rysownika, gdzie znajdą kredki i malowanki z ulubionymi bohaterami bajek.

 

Rodzice i opiekunowie milusińskich również znajdą tu swój kącik, skąd będą mogli obserwować zabawy i podziwiać umiejętności swoich pociech.

Mając na uwadze także potrzeby  nieco starszych pociech jako alternatywę figloraju do Państwa dyspozycji udostępniamy również salę rekreacyjną.

 

Sala rekreacyjna została wyposażona w profesjonalny stół do gry w ping-ponga oraz piłkarzyki. Umieściliśmy tam także urządzenie do gry w darts. Niezbędny sprzęt do gry znajduje się w hotelowej recepcji.

Dbając o dobro całej rodziny, przygotowaliśmy tę salę do Państwa dyspozycji, abyście w chłodniejsze i deszczowe dni razem ze swoimi dziećmi mogli jednocześnie dobrze się bawić, rywalizować oraz spędzać wspólnie czas - to doskonały pomysł na zorganizowanie rodzinnych turniejów.

Bardzo dobrze wiemy, że uśmiechnięte i zadowolone dzieci to zrelaksowani i szczęśliwi rodzice, dlatego staramy się dopasować  ofertę do wszystkich naszych Gości - niezależnie od wieku.

Z myślą o naszych najmłodszych Gościach  na terenie Obiektu Tatar udostępniliśmy również certyfikowany plac zabaw dla dzieci.

Plac zabaw został stworzony z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 12 lat. Znajdziemy tu dwuosobową huśtawkę wagową, huśtawkę wahadłową z siedziskiem zabezpieczającym dla młodszych dzieci i z siedziskiem dla starszych dzieci, zjeżdżalnię i zestaw gimnastyczny „Przedszkolak” wyposażony w ściankę wspinaczkową, drabinkę linową, linę do wspinaczki i drążki gimnastyczne.  


W trosce o bezpieczeństwo dzieci urządzenia przechodzą regularne badania techniczne i posiadają certyfikaty jakości. Najmłodsze dzieci zapraszamy do zabaw w piaskownicy pod czujnym nadzorem opiekunów wypoczywających na ławce obok, w cieniu malowniczych brzóz.

OBIEKT TATAR-USŁUGI HOTELARSKIE

HALA SPORT TATAR

  • Facebook Social Icon

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

Nobis Group Sp. z o. o. Sp. k.

ul. Katowicka 20D,

96-200 Rawa Mazowiecka

kom.: 577 990 855

tel.: 46 814 46 44

email: recepcja@tatarrawa.pl

bottom of page