top of page

Dla wielbicieli tenisa ziemnego przygotowaliśmy wysokiej jakości zewnętrzny kort tenisowy o nawierzchni polipropylenowej.  W odróżnieniu od tradycyjnych kortów ceglastych nawierzchnię polipropylenową można użytkować niezależnie od warunków atmosferycznych.

 

Dzięki systemowi połączeń między modułami, które odbierają i amortyzują siły poziome oraz systemowi słupków wspierających, które amortyzują siły pionowe, nawierzchnia jest wyjątkowo bezpieczna dla użytkowników, chroniąc ich stawy i kręgosłup.

 

Nawierzchnia ta posiada takie same właściwości gry jak na korcie ceglastym. Nawierzchnia polipropylenowa jest zawsze idealnie równa, podczas gry nie tworzą się w niej wgłębienia od obuwia, co można zaobserwować w czasie gry na tradycyjnym korcie ceglastym.

 

Oprócz tego powierzchnia idealnie sprawdza się podczas gry w koszykówkę - boisko zostało podzielone na dwa sektory do gry oraz wyposażone w cztery kosze.

Mamy także propozycję dla miłośników siatkówki, piłki nożnej oraz piłki ręcznej - profesjonalne boisko do gry, które również zostało oparte na nowoczesnym systemie nawierzchni polipropylenowej.

Otwarta struktura nawierzchni boiska pozwala na natychmiastowe odprowadzenie wody z opadów atmosferycznych zachowując jednocześnie właściwości antypoślizgowe, co sprawia, że zajęcia sportowe można prowadzić bez względu na aurę.

Co ciekawe, nawierzchnia jest niezawodna zarówno pod względem szybkości odbicia piłki, skuteczności uślizgów, jak i stabilności. Boisko zostało zaprojektowane tak, aby spełniać wysokie normy bezpieczeństwa, zapewniając równocześnie doskonałą amortyzację i redukując do minimum ryzyko otarć i kontuzji zawodników, w przeciwieństwie do  betonu czy asfaltu, które nie zapewniają bezpieczeństwa podczas gry.

OBIEKT TATAR-USŁUGI HOTELARSKIE

HALA SPORTOWA NOBIS

  • Facebook Social Icon

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

Nobis Group Sp. z o. o. Sp. k.

ul. Katowicka 20D,

96-200 Rawa Mazowiecka

kom.: 577 990 855

tel.: 46 814 46 44

email: recepcja@tatarrawa.pl

bottom of page